Vammen By - Ønsker alle en god sommer

Vammen Ungdoms- og Idrætsforening

Del eller print dette..
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin
Share on print
Print

Bestyrelsen:

Titel: Telefon: Email:
Formand: Tina Skau Nielsen 2858 4036 Tinas.Nielsen@anivet.au.dk
Næstformand: Søren Torp 6150 7516 Soren.torp@fiberpost.dk
Kasserer: Nancy Knudsen 2925 6309 Bakkebo@privat.dk
Sekretær: Maj-Britt Sørensen 2292 0526 Kes@fiberpost.dk
Medlem: Freddy Marquart 2659 9380 Freddy.marquart@gmail.com
  • Udvalg under Vammen Ungdoms- og Idrætsforening.

Fodbold, TVS (Tjele Vest Sport)

Titel: Telefon: Email:
Søren Bay 8669 0167 Sbay.toften@fiberpost.dk

Tennis

Titel: Telefon: Email:
Maj-Britt Sørensen 2292 0526 Kes@fiberpost.dk

Gymnastik

Titel: Telefon: Email:
Birthe Houbak 2160 2401 Birthe.houbak@anis.au.dk
Tina Skau Nielsen 2858 4036 Tinas.Nielsen@anis.au.dk
Maj-Britt Sørensen 2858 4036 Kes@fiberpost.dk

Badminton

Titel: Telefon: Email:
Voksne: Morten Lange 4046 6462 mhlange2014@gmail.com

Fitness for voksne.

Titel: Telefon: Email:
Freddy Marquart 2659 9380 Freddy.marquart@gmail.com
Birthe Houbak 2160 2401 Birthe.houbak@anivet.au.dk
Nancy Knudsen 2925 6309 Bakkebo@privat.dk

Fitness for børn og unge.

Titel: Telefon: Email:
Kontakt: Freddy Marquart 2659 9380 Freddy.marquart@gmail.com
Hjælpetræner: Kristian Bager

Spinning

Titel: Telefon: Email:
Nancy Knudsen 2925 6309 Bakkebo@privat.dk
Træner, Frank Høgsholdt
Træner, Poul Dalgaard
Træner Carolina Stefanska

Løb – cykling

Titel: Telefon: Email:
Evald Skaarup 2148 5977 Bakkebo@privat.dk
Maj-Britt Givskov 6140 8525 Mbgivskov@dadlnet.dk

Klubbladet

Titel: Telefon: Email:
Bruno Kristensen 2536 0628 bruno_kristensen@hotmail.com
Vammen Klubblad vammenklubblad@gmail.com
X
X